8.12.2013. nogometni klub Hajduk 1932 je odigrao sjajnu utakmicu humanitarnog karaktera protiv nogometnog kluba Dubrovnik 1919.
Igrali su pred mnogobrojnom publikom, a najveću podršku su imali od Udruge Cvitić koja je cijelo vrijeme navijala na čelu s Ivom Kekom, vjernim navijačem Hajduka.
Nakon utakmice Hajduk je počastio Cvitiće domjenkom i prigodnim poklonima.
Cvitići su čestitali domaćinima na pobjedi (3:1) i zahvalili na pomoći jer je cijeli prihod od utakmice namijenjen za rad njihove udruge.
.