Danas su predstavnici Općine Vela Luka, u skladu sa Pravilnikom o protokolu, položili vijenac na memorijalnom obilježju stradalima u velikom požaru 1985. godine u Potirni.
Polaganju vijenca nazočili su općinski Načelnik Tonko Gugić i njegova zamjenik Zoran Manestar, predsjednik Općinskog vijeća Dragiša Barčot, Zapovjednik DVD-a Vela Luka Ivo Šeparović te predsjednici Općinskih odbora SDP-a Ivo Žuvela, HDZ-a Pino Novak i HSLS-a Ivan Bačić.