Udruga za zaštitu životinja Vela Luka obilježila je Međunarodni dan napuštenih životinja u subotu 05.04.2014.
Na štandu Udruge prodavali su se kolači i poslastice za kućne ljubimce, a na panou je bio prikazan dio dosadašnjeg rada Udruge.
Posjećenost je bila velika i udruga je dobila mnogo novih članova.
Ovim putem zahvaljujemo se svim ljudima koji su na ovaj ili onaj način doprinijeli realizaciji naših ideja, zahvaljujemo se svim posjetiteljima, te donatorima koji omogućuju naš rad.
Hvala i našoj Jasni Zlokić koja je javno podržala rad naše udruge.
Samo zajedno možemo utjecati na smanjenje broja napuštenih životinja.
U ime naših četvoronožnih štićenika zahvaljujemo se svima uz poruku vidimo se dogodine.
Udruga za zaštitu životinja Vela Luka