U skladu sa Pravilnikom o protokolu Općine povodom obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja općinski načelnik Tonko Gugić Bakan, predsjednik općinskog vijeća Dragiša Barčot i zamjenik općinskog načelnika Zoran Manestar su u utorak, 5. kolovoza u jutarnjim satima, položili vijenac i zapalili svijeće u znak sjećanja i zahvalnosti za sve poginule hrvatske branitelje pred centralnim spomen-križ obilježjem na mjesnom groblju sv. Roka.
Uz općinske dužnosnike i njihove zamjenike svečanom polaganju vijenca su nazočili predstavnici političkih stranaka, općinski vijećnici i mještani.