U petak 5. kolovoza povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti predstavnici Općine položili su vijenac i zapalili svijeće za sve poginule hrvatske branitelje, pred centralnim spomen-križ obilježjem na mjesnom groblju sv. Roka.
Protokol je predvodio predsjednik Općinskog vijeća Dragiša Barčot, načelnik Općine Tonko Gugić Bakan i njegov zamjenik Zorana Manestar, a svečanom polaganju su nazočili predsjednik OO HSLS Ivan Bačić Čino, predstavnik OO HSS-a Nikša Petković,OO HSP-AS Filip Dragojević i dr.