Na kraju 2021.godine od srca vam zahvaljujemo na divnoj suradnji i vašem povjerenju u nas, kao i u naš rad.
U novu godinu ulazimo spremni te uz naporan rad i optimizam s još više zajedništva i tolerancije, nastavimo stvarati bolju Velu Luku kao mjesto u kojem zajedničkim razumijevanjem i dobrom voljom svatko od nas može utjecati na stvaranje bolje i sretnije zajednice.
Neka Vas
zdravlje, uspjeh i zadovoljstvo prate tijekom cijele 2022. godine!
S tim željama u ime Općine Vela Luka i naše osobno ime od srca Vam želimo sretnu i uspješnu Novu 2022.godinu.
Načelnica
Katarina Gugić
Predsjednik Općinskog vijeća
Zoran Manestar