U ponedjeljak, 14.03., priredili smo već tradicionalnu Izložbu dječjih radova koja se uvijek održava u danima proslave Dana Općine Vela Luka.
Ove godine smo unaprijed naručili da nam ne pada kiša pa je sva mnogobrojna publika u atriju Centra za kulturu mogla vidjeti prvi ovogodišnji nastup Male mafrine.
Osim što su izgledali prekrasno u tradicionalnim nošnjama pokazali su i da su naučili kako se pleše. Smješak, četiri pasa, vrtajica, pritilica, sve je odrađeno kako treba. Zatim je svaka grupa izrecitirala par prigodnih pjesama našeg Izvora Oreba nakon čega su djeca pozvala sve prisutne da pogledaju izložene radove koji su nastajali tijekom cijele pedagoške godine. Bilo nam je lijepo, nadamo se i vama. Još jednom zahvaljujemo svima na posjeti!