U ponedjeljak, 19.kolovoza, Načelnik Tonko Gugić i njegov zamjenik Zoran Manestar su u svom uredu primili i ugostili načelnika Slovenskih Konjica – gospodina Mirana Gorinšeka.
U srdačnom i prijateljskom razgovoru naznačena je mogućnost suradnje i kulturne razmjene dviju Općina. Također, načelnik Gorinšek je informirao svoje domaćine o iskustvima korištenja sredstava iz EU fondova.