Danas je u prijepodnevnim satima u hotelu Korkyra održano neformalno druženje i doručak općinskog načelnika sa velolučkim studentima i stipendistima Općine. Na druženju sa Načelnikom se okupilo oko 30 studentica i studenata, a susretu su bili nazočni službenica za informiranje Općine Marinka Šeparović, kao i pročelnik upravnog odjela za društvene djelatnosti Branko Joković.
Načelnik Tonko Gugić je informirao studente o aktualnostima iz domene lokalne samouprave i gospodarstva Općine. Također, upoznao je studente sa perspektivama razvoja turizma, posebno zdravstvenog i nautičkog. Studenti su se zanimali za mogućnost zapošljavanja, ali i uopće za perspektivu razvoja naše Općine i našeg mjesta.