Općinska načelnica Katarina Bikić danas je u Općinskoj vijećnici održala informativni sastanak sa studentima i stipendistima Općine Vela Luka.
Na sastanku je uvodno Načelnica upoznala sadašnje i buduće stipendiste sa trenutnim aktivnostima vezano za dodjelu stipendija, te najavila da za sada nisu planirane nikakve značajne izmjene i visina stipendije ostaje ista. Također je podsjetila stipendiste o njihovim obvezama dostave potvrde o upisu u iduću akademsku godinu kako bi osigurali nastavak primanja stipendije.
U nastavku Načelnica je prisutne ukratko informirala o trenutnim aktivnostima i projektima koji se provode u Općini Vela Luka te o planovima rada za nadolazeće razdoblje.
U neformalnom druženju koje je uslijedilo studenti su imali prilike postaviti pitanja i popričati sa Načelnicom o aktualnim temama.