U petak 13. prosinca, Načelnica je ugostila Udrugu mažoretkinja Vela Luka koja se vratila iz Zagreba sa Winter international dance open natjecanja na kojemu su 7. i 8. prosinca osvojile tri zlata, jedno srebro i jednu broncu u pet kategorija. Na ovom međunarodnom festivalu među nekolio tisuća natjecatelja Udruge mažoretkinja iz Vele Luke i Korčule pod vodstvom koreografkinje i stručne voditeljice Mile Jung bile su jedine natjecateljice iz Dubrovačko-neretvanske županije. Srednja skupina je u kategoriji Majorete Formation Kids za koreografiju “Avion” osvojila prvo mjesto te u kategoriji Open Formation Kids za koreografiju “Street dance” također prvo mjesto. Starija skupina je u kategoriji Majorete Formation Junior za koreografiju “ Flamenco” osvojila prvo mjesto, a u kategoriji Open Group Junior za koreografiju “Harry Potter” treće mjesto. Hana Ivić je u kategoriji Majorete Solo Junior za koreografiju “I’m alive” osvojila drugo mjesto. Svojim uspješnim nastupom na ovom natjecanju Veloluške mažoretkinje osvojile su besplatne kotizacije za sudjelovanje na natjecanjima u Dubrovniku i Beču gdje planiraju sudjelovati iduće godine. Načelnica je pohvalila njihov dosadašnji rad i osvojene medalje te im poželjela puno uspjeha u budućem radu.