Načelnica Katarina Gugić sudjelovala je sinoć na svečanoj sjednici Općinskog vijeća Općine Blato povodom Dana Općine Blato i blagdana sv.Vicence gdje se prisutnima obratila u ime Predsjednika Republike Hrvatske Zorana Milanovića i Općine Vela Luka.
Svim Blajkama i Blaćanima čestitamo Dan Općine Blato i blagdan sv. Vicence, a posebne čestitke upućujemo ovogodišnjim laueratima Općine Blato.
Dokumenti
image3
1.7 MB