Načelnica Katarina Gugić posjetila je učenike 1.a i 1.b razreda Osnovne škole Vela Luka kako bi im i osobno zaželila puno uspjeha i sreće na početku njihova školovanja te podijelila slikovnice "Hrvatska za djecu" kako bi sto bolje upoznali svoju domovinu. Ovu godine u našoj školi upisano je 29 prvašića.
Sretno svima!
Općinska načelnica
Katarina Gugić