12.Božićni turnir Mokošica 2015. ugostio je već tradicionalno stolnotenisače iz Crne Gore,Bosne i Hercegovine, Baške Vode , te klubove iz naše županije,Libertas Marinkolor,Konavljanin,Dubrovnik ,Ploče, Metković i STK LUČICA iz Vele Luke.
Lučica je nastupila sa nešto manjim brojem stolnotenisača. Njih deset se natjecalo u kategorijama od mlađih kadeta do veterana.
Nakon cjelodnevnog pinganja od 9.30.ujutro do 19.15 navečer, Lučica je u Čizmu spremila dvanaest medalja što je dostatno za kićenje jednog manjeg božićnog drvca i time zaključila 2015 godinu što se tiče natjecanja.
U kategoriji parova dogodilo se malo iznenađenje Lea Berković mlađa kadetkinja i Ivan Dragojević mlađi kadet su za protivnike dobili dvoje veterana iz Ploča te su ih uz veliku borbu i podršku od navijača uspjeli pobijediti na veliko iznenađenje svih prisutnih.
Ipak najžešća borba se vodila u igri parova za prvo mjesto između Lučice i Baške Vode gdje je Lučica ipak na kraju slavila.
Ove godine Lučica slavi 20. obljetnicu postojanja što namjeravamo i svečano obilježiti prigodnom svečanošću.
S obzirom na predstojeće blagdane želimo svim našim članovima , sponzorima , prijateljima i ljudima dobre volje čestit božić i svako dobro u 2016.
Medalje po kategorijama
Mlađi kadeti
- Ivan Dragojević - zlato
Mlađe kadetkinje
– Lea Berković - zlato
Kadeti
- Antonio Dragojević-zlato
Juniori
-Ivan Šeparović - zlato
- Antonio Franulović - bronca
- Deni Berković -bronca
Seniori
-Ivan Šeparović - srebro
Veterani-60
- Mirko Dragojević -srebro
Parovi
- Ivan Šeparović / Antonio Franulović - zlato
- Deni Berković / Nikola Žuvela - bronca