U nedjelju 30. kolovoza članovi glazbeno-steradne udruge "Gardelin", posjetili su grob svog dugogodišnjeg člana, pok. Perice Prižmića Ćirka, koji je za života uvijek rado na bubnjevima pratio mnoge mlade pjevače, a koji su u međuvremenu stasali u iskusne izvođače. Na ovaj način, udruga "Gardelin" prisjetila se svog dragog člana, i zahvalila mu se na dugogodišnjoj suradnji. Među svojim članovima, udruga "Gardelin" ima nekoliko vrsnih bubnjara, kojima je pok. Perica bio uzor.