Split 12.04.2015. u maloj dvorani na Gripama održano je prvenstvo Dalmacije u kategoriji mlađih kadeta i kadetkinja. Djevojčice iz Vele Luke ovog puta nisu pokazale svoj maksimum i kao najmlađe od djevojaka su ostali bez odličja.
U muškoj konkurenciji ekipa mlađih kadeta STK Lučica u finalu je savladala mlade Splićane te su zasluženo slavili titulu prvaka Dalmacije.
U pojedinačnom dijelu naši dječaci su odnijeli prvo i drugo mjesto i time potvrdili prijašnji rezultat sa kvalifikacija za prvenstvo Hrvatske.
Ekipa mlađih kadeta ekipni prvaci Dalmacije -Antonio Dragojević, Dino šeparović i Duje Prižmić.
Prvak Dalmacije u pojedinačnoj konkurenciji Antonio Dragojević-zlatni te , Dino Šeparović srebrni.
Čestitke našim dječacima !
UPRAVA STK Lučica