Povodom spomendana oslobođenja Vele Luke od fašizma, 22. travnja, a u prigodi 70 godišnjice ovog značajnog i važnog datuma u životu našeg mjesta, čestitam svim mještankama i mještanima 22. travnja Dan oslobođenja Vele Luke od fašizma, a posebno svim preživjelim učesnicima NOR-a.
OPĆINA VELA LUKA
Načelnik
Tonko Gugić Bakan