Prošlog vikenda Ekipa stolnoteniskog kluba Lučica sudjelovala je na završnom dijelu natjecanja druge stolnoteniske lige,dalmatinska regija.
Završnica natjecanja se odigravala u Splitu,U konkurenciji četrnaest klubova od Zadra do Dubrovnika.Ekipa Stk Lučica zauzela je treće mjesto.
Prije nekoliko godina kad smo se prvi put uključili u ligu krenuli smo od začelja ali uz konstantni rad naši dečki su napravili veliki napredak što je u konačnici rezultiralo trećim mjestom u Dalmaciji.
Ekipu STK Lučica čine Antonio Franulović, Deni Berković, Nikola Žuvela, Ivan Šeparović i Marko Matas.
Uprava Stk Lučica
Boris Dragojević