Dana 8. i 9. lipnja 2015 god. u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Korčula i aktiva Vela Luka održana je drugi ciklus akcija darivanja krvi u Veloj Luci za transfuzijsku službu OB Dubrovnik.
Akcija je održana u prostorijama hotela „ Korkyra“ gdje je ujedno bio pripremljen zahvalni obrok za davaoce.
Pokrovitelj akcije bila je općina Vela Luka.
Donirano je 48 doza krvi, a prvi put su dali krv Deni Franulović i Nevenko Žuvela. Organizatori zahvaljuje darivateljima krvi i volonterima na sudjelovanju i potpori ovoj akciji.
(GD CK Korčula)