Nakon što je u rujnu Veleposlanstvo SAD-a u sklopu kampanje informatičkog opismenjavanja mladih Narodnoj knjižnici "Šime Vučetić" doniralo elektronski čitač knjiga, suradnja Veleposlanstva i knjižnice se nastavlja. Da bi rad u knjižnici, a naročito s mladima bio što kvalitetniji, gospođa Marica Bahlen, direktorica Informativnog centra pri Veleposlanstvu SAD-a pomogla je da knjižnica dobije još jednu donaciju. Riječ je o razglasu i foto aparatu koji će knjižnici pomoći u promidžbi njenih aktivnosti. Zahvaljujući razglasu od sada će predstavljanja knjiga i različita događanja biti kvalitetnije realizirana.
Nadamo se da će se suradnja Narodne knjižnice "Šime Vučetić" i Veleposlanstva SAD- a nastaviti i dalje na obostrano zadovoljstvo.
Narodna knjižnica „Šime Vučetić