U subotu, 21. prosinca ispred zgrade Zadružnog doma, u organizaciji Općine Vela Luka i Turističke zajednice Vela Luka održan je četvrti Adventski sajam.
Na sajmu su s raznim božićnim dekoracijama sudjelovali Dječji vrtić "Radost", udruge "Cvitić", "Naši trudi" i "Liga protiv raka" čije su vrijedne članice i za ovu prigodu napravile pršurate, dok su Veloluške mažoretkinje atmosferu zagrijale plesom. Najmlađe posjetitelje sajma posebno je razveselio posjet omiljenog božićnog lika-Djeda Mraza koji se s djecom podružio, fotografirao te im podjelio slatke poklone.
Ovo je ujedno bio i posljednji sajam organiziran u sklopu manifestacije „Advent u Veloj Luci 2019./2020." i ovom se prilikom zahvaljujemo svim udrugama i ostalim sudionicima događaja bez kojih ovo ne bi bilo moguće realizirati.