Slaveći Dan državnosti s ponosom odajemo počast hrvatskim braniteljima, koji su dali svoje živote za slobodnu i samostalnu domovinu u kojoj danas živimo. Njihova nas žrtva obvezuje da čuvamo ono što su stvorili i dalje gradimo društvo koje poštuje slobodu, jednakost, ljudska i građanska prava te promičemo dijalog i toleranciju bez obzira na različitosti.
Svim građankama i građanima Republike Hrvatske upućujem iskrene čestitke povodom Dana državnosti.
Načelnica
Katarina Gugić