U trenucima kada se Republika Hrvatska i cijeli svijet bori s pandemijom koronavirusa, , upućujemo Vam čestitku povodom Dana općine Vela Luka i blagdana sv.Josipa, našeg nebeskog zaštitnika.
Ovih dana više nego ikad, pozivamo vas na odgovornost čime se najbolje možemo oduprijeti ovoj kriznoj situaciji koja uvelike utječe i mijenja naš svakodnevni način života.
Budite sigurni da je zaštita našeg zdravlja primarni cilj svih aktivnosti koje se provode na nacionalnoj i lokalnoj razini, stoga vas molimo da svečani dan naše općine proslavite dostojanstveno i uz aktualne preporuke.
Pred nama su teški izazovi, ali čvrsto vjerujemo da ih odgovornošću i slogom zajednički možemo savladati.
Načelnica
Katarina Gugić
Predsjednik Općinskog vijeća
Zoran Manestar