Sinoć je u maloj sportskoj dvorani OŠ Vela Luka održan tradicionalni božićnio-novogodišnji koncert Narodne glazbe Vela Luka. Na programu su bile prigodne skladbe poput: Zvončići, Ding dong Merill on high, Feliz nevidad, Go tell it on The mountain, A swinkling Christmas, Tiha noć, „Radujte se, narodi. Gosti večeri su bile Tanja Raić i Željana Petrić, koje su otpjevale skladbe The winner take it all i You’ve got a friend. Brojnu publiku, među kojima je bila i načelnica Vele Luke Katarina Gugić, oduševili su i svirači i pjevači pod ravnanjem dirigenta Marka Prižmića Makija, te su ih ispratili burnim pljeskom.
Inače, Narodna glazba Vela Luka svake godine svojoj publici pokloni prigodni koncert povodom blagdana Božića i Nove godine.
Izvor: https://hr-hr.facebook.com/RadioM.90.1Mhz/