U sklopu Božićno-novogodišnjeg programa Advent u Veloj Luci u srijedu, 21.12.2016. godine, je održan Božićni koncert Osnovne glazbene škole Vela Luka u Župnoj crkvi sv. Josipa. Publika je mogla uživati u nastupima mladih gitarista,mandolinista, violinista, čelista, trubača, klarinetista, saksofonista, pijanista te zbora Osnovne glazbene škole i školske klape Kamenjak. Na koncertu je bilo izvedeno ukupno 21. točka koju su, zajedno sa mladim glazbenicima pripremili profesori Osnovne glazbene škole Vela Luka. Program održanog koncerta možete vidjeti u prilogu.