Narodna knjižnica „Šime Vučetić“ devetu godinu zaredom organizirala je manifestaciju Prosinac u knjižnici, ove godine u suradnji s Općinom Vela Luka.
Na različitim radionicama naši najmlađi su se kreativno zabavljali u blagdansko vrijeme.
Djeca su bojala i crtala, smišljala stihove i pjevala, a posjetila ih je i TV-ekipa.
Ovogodišnja druženja zaokružena su blagdanskom tombolom.
Sretni smo što su djeca prepoznala knjižnicu kao mjesto susreta, ugodnog druženja i zabave te sticanja novih znanja i vještina.
NK Šime Vučetić