Srednja škola Vela Luka organizirala je u ponedjeljak 17.03.2014. tradicionalno atletsko natjecanje povodom Dana općine Vela Luka i blagdana svetog Josipa . U samom centru mjesta ukupno je sudjelovalo oko 40-tak djevojaka i mladića a natjecali su se sljedećim trkačkim disciplinama :
1000 metara mladići
800 metara djevojke
400 metara mladići i djevojke
100 metara mladići i djevojke
Nakon održanih utrka uz prisutnost svih natjecatelja načelnik općine Vela Luka Tonko Gugić podijelio je odličja i pehare za najbolje.
Rezultati