Ovog vikenda održano je 3. Prvenstvo otoka u stolnom tenisu u Malom Lošinju, uz sudjelovanje pedesetak takmičara sa Krka, Lošinja i Korčule.
Ekipa STK Lučice je nastupila sa dvadeset takmičara u kategorijama od početnika do veterana.
Troje naših stolnotenisača nije bilo u mogućnosti krenuti na Lošinj zbog bolesti, te im ovim putem želimo brz oporavak.
Nakon cijelodnevnog dijela natjecanja Lučica je ponovno odnijela najveći broj odličja u Velu Luku i time treću godinu za redom potvrdila vodeću poziciju u otočnom stolnom tenisu.
Sljedeće prvenstvo otoka bi se trebalo održati u Veloj Luci 2015. godine.
Osvajači po kategorijama;
Početnici:
Ivan Dragojević 2.mj
Luka Farčić 3.mj
Mlađi kadeti:
Dino Šeparović 2.mj
Duje Prižmić 3.mj
Kadeti:
Ivan Šeparović 1.mj
Marin Šeparović 3.mj
Kadetkinje:
Lea Berković 2.mj
Juniori:
Deni Berković 1.mj
Nikola Žuvela 2.mj
Antonio Franulović 3.mj
Seniori:
Marko Matas 1.mj
Joze Burmas 2.mj
Veterani 40+ :
Boris Dragojević 3.mj
Veterani 50+ :
Mirko Šeparović 1.mj
Mirko Dragojević 3.mj
Parovi:
Ivan Šeparović/Edi Šeparović 1.mj
Joze Burmas/Mirko Šeparović 2.mj
Mirko Dragojević/Marko Matas 3.mj
Čestike svim stolnotenisačima!
Uprava STK Lučica
Boris Dragojević